OSVĚTLOVACÍ STUDIO

ELEKTROLICHT CZ – OSVĚTLOVACÍ STUDIO

Projekty a realizace osvětlení budov, interiérů i exteriérů, kanceláří, restaurací, výrobních hal a veřejných prostranství.

O nás

V oboru osvětlování působíme od roku 1991. Disponujeme důkladnými komplexními znalostmi a dlouholetými zkušenostmi nabytými při přípravách a realizacích řady významných a rozsáhlých projektů. Stabilizovaný a flexibilní tým projektantů, techniků a obchodníků řeší veškeré požadavky našich partnerů a zákazníků na vysoké odborné úrovni, se znalostí nejnovějších trendů v designu a technologii osvětlování. Poskytujeme poradenství a zpracování světelně-technických studií a projektů, realizujeme dodávky svítidel, provozujeme velkoobchod i maloobchod.
Na českém trhu zastupujeme a spolupracujeme s významnými zahraničními partnery – výrobce svítidel: PLANLICHT, XAL, SCHMITZ/WILA, NORKA, MEYER, GHIDINI, LUCITALIA, HOLOPHANE, NIMBUS a řadou dalších
Spolupráce s těmito firmami, opírajícími se o vlastní vývojová pracoviště a laboratoře, je zárukou kvality, estetiky a inovace.
Naše nabídka není omezena pouze na sortiment partnerských firem. Pro komplexní řešení osvětlení celých objektů využíváme nepřeberné množství svítidel různých dodavatelů. Díky tomu jsme schopni realizovat projekty, splňující představy a požadavky každého zákazníka. Věnujeme se osvětlování pro veškerou lidskou činnost, od jednoduchých interiérů až po inteligentní řízení osvětlení napojené na komplexní řídící systémy budov.