flag_cz.gif, 0 kB flag_uk.gif, 0 kB
Úvodní strana    O nás    Produkty    Služby    Novinky    Reference    Kontakt   
průmyslové osvětlení

O nás

V oboru osvětlování působíme od roku 1991. Disponujeme důkladnými komplexními znalostmi a dlouholetými zkušenostmi nabytými při přípravách a realizacích řady významných a rozsáhlých projektů. Stabilizovaný a flexibilní tým projektantů, techniků a obchodníků řeší veškeré požadavky našich partnerů a zákazníků na vysoké odborné úrovni, se znalostí nejnovějších trendů v designu a technologii osvětlování. Poskytujeme poradenství a zpracování světelně-technických studií a projektů, realizujeme dodávky svítidel, provozujeme velkoobchod i maloobchod.

Na českém trhu zastupujeme významné zahraniční partnery - výrobce svítidel: XAL, REGENT, WILA, NORKA, MEYER, GHIDINI, MOLTO LUCE, PLANLICHT, HOLOPHANE.

Spolupráce s těmito firmami, opírajícími se o vlastní vývojová pracoviště a laboratoře, je zárukou kvality, estetiky a inovace.

Naše nabídka není omezena pouze na sortiment partnerských firem. Pro komplexní řešení osvětlení celých objektů využíváme nepřeberné množství svítidel různých dodavatelů. Díky tomu jsme schopni realizovat projekty, splňující představy a požadavky každého zákazníka. Věnujeme se osvětlování pro veškerou lidskou činnost, od jednoduchých interiérů až po inteligentní řízení osvětlení napojené na komplexní řídící systémy budov.

o společnosti elektrolicht

vpravo
Webdesign s3z, využíváme phpRS